III Edycja Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie realizowana przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych dla uczniów szkół podstawowych i wygaszanych klas gimnazjalnych w ramach programu "Szkoła bliższa prawu" w roku szkolnym 2017/2018.

Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu Województwo Dolno¶l±skie

Test dla szkół podstawowywch

Kalina Bartosiewicz Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza
Mateusz Sobkowiak Szkoła Podstawowa nr 2 w Ole¶nicy
Julia Kapu¶cinska Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi
Małgorzata Byrka Szkoła Podstawowa Nr 1 im. III Tysi±clecia w Sycowie
Zuzanna Robak Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza
Martyna Oleksyn Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza
Michał Hoffmann Szkoła Podstawowa Nr 1 im. III Tysi±clecia w Sycowie
Filip Kwiek Zespół szkół Społecznych w Wołowie
Magdalena Biała Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza
Paulina Mierzejewska Szkoła Podstawowa nr 3 im. W. Broniewskiego w ¦rodzie ¦l±skiej
Hanna Burak Szkoła Podstawowa nr 3 im. W. Broniewskiego w ¦rodzie ¦l±skiej
Kaja Matuszewska Zespół Szkół Publicznych w Wołowie
Oskar Sobczyk Szkoła Podstawowa w Malczycach
Michał Mielczarek Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza
Radosław Litwin Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Chrobrego
Anna Becla Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi
Adrianna Malik Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Szczytnej
Aleksandra Nowak Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Nicole Chrebela Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza
Paweł Mazur Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Szczytnej


Test dla klas gimnazjalnych

Aleksandra Cawrycz Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie
Kacper Korzeniowski ZSO nr 5 im. Gen. Jakuba Jasińskiego
Michał Dubaniewicz Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Kudowie Zdroju
Jakub Wengrzyn Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie
Gabriela Spes Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie
Cezary Zakrzewski Społeczna Szkoła Podstawowa AdAstra
Małgorzata Ku¶mierczyk Gimnazjum im. Armii Krajowej w Żórawinie
Olga Wójcik Szkoła Podstawowa nr 81 we Wrocławiu (Gimnazjum 23)
Filip Żuryński Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 48
Agnieszka Kurczak Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie
Sara Szafrańska Szkoła Podstawowa w Malczycach
Łukasz Stecyk Publiczne Gimnazjum nr 1 w Z±bkowicach ¦l±skich
Olga Zaborska Publiczne Gimnazjum nr 1 w Z±bkowicach ¦l±skich
Filip Stoga Szkoła Podstawowa nr 71 Wrocław
Julia Lupa Publiczne Gimnazjum nr 1 w Z±bkowicach ¦l±skich
Wiktoria Grabowska Publiczne Gimnazjum nr 1 w Z±bkowicach ¦l±skich
Zuzanna ¦widurska Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie
Oliwia Szmucer Publiczne Gimnazjum nr 1 w Z±bkowicach ¦l±skich
Bartłomiej Janiga Gimnazjum w Szczytnej
Paulina Badecka Publiczne Gimnazjum nr 1 w Z±bkowicach ¦l±skich


POWRÓT