III Edycja Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie realizowana przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych dla uczniów szkół podstawowych i wygaszanych klas gimnazjalnych w ramach programu "Szkoła bliższa prawu" w roku szkolnym 2017/2018.

Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu Województwo Pomorskie

Test dla szkół podstawowywch

Zofia Mital Sp nr 81 Gdansk
Mateusz Piotrowski Szkoła Podstawowa Nr 33 w Gdańsku im. S. Banacha
Stanisław Rak Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Jan Skopczyński Szkoła Podstawowa Nr 33 w Gdańsku im. S. Banacha
Ewa Ciemińska Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Suminie
Jakub Gawlik Szkoła Podstawowa w Mostach
Jan Kozikowski SP 8 Gdynia
Amelia Wrońska Zespół Szkół w Tuchomiu
Michał Hałaczkiewicz Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Natalia Grubba Szkoła Podstawowa nr 8 Gdynia
Patrycja Myszka SP nr 17 im. Wiceadmirała Józefa Unruga w Gdyni
Paweł Wróblewski SP nr 17 im. Wiceadmirała Józefa Unruga w Gdyni
Grzegorz Błoszyk SP nr 17 im. Wiceadmirała Józefa Unruga w Gdyni
Miłosz Bogdanowicz Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Zuzanna Kałaska Szkoła Podstawowa w Mostach
Mikołaj Terlecki SP nr 17 im. Wiceadmirała Józefa Unruga w Gdyni
Jakub Bieszke Szkoła Podstawowa w Mostach
Oliwier Piliński Szkoła podstawowa w Mostach
Bartosz Szulc SP 8 Gdynia


Test dla klas gimnazjalnych

Konrad Wojtowicz Gimnazjum nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gdyni
Bartosz Machola SP w Kolbudach z oddziałami gimnazjalnymi
Patryk Chlaszczak SP w Kolbudach z oddziałami gimnazjalnymi
Michał Ostaszewski SP w Kolbudach z oddziałami gimnazjalnymi
Mateusz Rosiński X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi w Gdańsku
Paweł Sarzyński Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gdyni
Kacper Konieczny X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi w Gdańsku
Zofia Chumowicz X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi w Gdańsku
Zuzanna Magulska X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi w Gdańsku
Weronika Czermak Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Malborku
Maciej Kochański Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gdyni
Olga Lech Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Malborku
Kacper Pawlik Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich
Rafał Malottki Zespół Szkół w Tuchomiu
Nikola Staszczak Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobowie
Barbara Dembowska Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich
Wiktoria Kustra SP w Kolbudach z oddziałami gimnazjalnymi
Marcelina Stupieńko Prywatna szkoła podstawowa i gimnazjum Montessori
Julia Zielke SP w Kolbudach z oddziałami gimnazjalnymi
Łukasz Piaskowski Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Suminie


POWRÓT