III Edycja Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie realizowana przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych dla uczniów szkół podstawowych i wygaszanych klas gimnazjalnych w ramach programu "Szkoła bliższa prawu" w roku szkolnym 2017/2018.

Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu Województwo Śląskie

Test dla szkół podstawowywch

PIOTR KAŹMIERCZAK Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Mickiewicza w Kłobucku
Aleksander Andruszkiewicz SP ETE im. A. Schweitzera
Anna Chabrzyńska Szkoła Podstawowa nr 45 w Sosnowcu
Maja Iwańczyk Szkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie
Wiktoria Kupczyk Szkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie
Martyna Grobelak Szkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie
Zuzanna Pułkownik Szkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie
Artur Twardzik SP ETE im. A. Schweitzera
Bruno Królikowski SP ETE im. A. Schweitzera
Zuzanna Kasprzak Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Mickiewicza w Kłobucku
Wiktoria Angiel Rabiniak Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Mickiewicza w Kłobucku
Barbara Tomala Szkoła Podstawowa nr 45 w Sosnowcu
Mikołaj Radwański SP ETE im. A. Schweitzera
Emilia Adamczyk SP ETE im. A. Schweitzera
Maja Tokarska Szkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie
Natalia Konik SP ETE im. A. Schweitzera
Julia Bester Szkoła Podstawowa nr 45 w Sosnowcu
Chybalska Anna Szkoła Podstawowa nr 45 w Sosnowcu


Test dla klas gimnazjalnych

Inga Gryń Szkoła Podstawowa nr 28 im K. Miarki z klasami gimnazjalnymi w Katowicach
Karolina Kopeć Szkoła Podstawowa nr28 im. K. Miarki z klasami gimnazjalnymi w Katowicach.
Wiktoria Kielak Szkoła Podstawowa nr28 im. K. Miarki z klasami gimnazjalnymi w Katowicach.
Maksymilian Streb Gimnazjum i LO ETE im. Alberta Schweitzera Gliwice
Kacper Cichy Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Tychach
Marta Marks Szkoła Podstawowa nr 28 im K. Miarki z klasami gimnazjalnymi w Katowicach
Wiktoria Kozera Szkola podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego w Jaworznie
Przemysław Kawka Szkola podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego w Jaworznie
Zuzanna Górska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Radosław Rolka Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Tychach
Michał Fijołek Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Tychach
Patrycja Gawlik Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Sargis Davtyan Szkola podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego w Jaworznie
Kamil Mazurek Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Aleksandra Schulc Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Tychach
Patrycja Kołodziej Szkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie
Paula Stalmach Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Marta Kołodziej Szkoła Podstawowa nr28 im. K. Miarki z klasami gimnazjalnymi w Katowicach.
Natalia Gruszka Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Sebastian Świeczak Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2


POWRÓT