III Edycja Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie realizowana przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych dla uczniów szkół podstawowych i wygaszanych klas gimnazjalnych w ramach programu "Szkoła bliższa prawu" w roku szkolnym 2017/2018.

Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu Województwo Świętokrzyskie

Test dla szkół podstawowywch

Amelia Sieczka Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr 2
Piotr Langer-Żuk Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku Kamiennej
Oliwia Jarosz Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr 2
Dominik Telec Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Starachowicach
Anna Syposz Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr 2
Oliwia Kupiec Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach (oddziały gimnazjalne)
Martyna Serek Szkoła Podstawowa nr. 7 im. Obrońców Westerplatte w Skarżysku-Kamiennej
Oliwia Niewczas Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr 2
Maja Gacek Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej
Weronika Drewnowicz Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku Kamiennej
Oliwia Chołojczyk Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr 2
Maciej Kałka Zespół Szkół Publicznych Nr 1 Gimnazjum Nr 1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego Hubala w Skarżysku-Kamiennej
Oliwia Pasternak Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Starachowicach
Maria Syposz Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr 2
Jagoda Włodarczyk Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej
Piotr Werens Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr 2
Izabela Gąsiorowska Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach (oddziały gimnazjalne)
Gabriela Bętkowska Szkoła Podstawowa nr.7 Skarżysko Kamienna
Michalina Jedlińska Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej
ANTONI MAŃKA Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałąmi Integracyjnymi im. Szarych szeregów w Starachowicach


Test dla klas gimnazjalnych

Jakub Busiek Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej
Nicole Kita Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach (oddziały gimnazjalne)
Zuzanna Czerwińska Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach (oddziały gimnazjalne)
Małgorzata Kałka Zespół Szkół Publicznych Nr 1 Gimnazjum Nr 1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego Hubala w Skarżysku-Kamiennej
Jan Jagielski Szkoła podstawowa 39 w Kielcach
Krzysztof Jarosz Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach (oddziały gimnazjalne)
Ewa Lewandowska Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach (oddziały gimnazjalne)
Weronika Czekalska Zespół Placówek Oświatowych w Węchadłowie
Aleksandra Obarzanek Szkoła Podstawowa nr 32 im. Janusza Kusicińskiego w Kielcach
Karolina Bartkowicz Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach (oddziały gimnazjalne)
Bartłomiej Jastrzębski Szkoła podstawowa 39 w Kielcach
Jan Suwara Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej
Patrycja Gołpyś Zespół Placówek Oświatowych w Węchadłowie
Julia Surowska Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej
Weronika Pawłowska IV Liceum Ogólnokształcące w Kielcach
Anita Gralec Zespół Szkół Publicznych nr 1 Gimnazjum nr 1 Skarżysko
Anna Leszczyńska Zespół Placówek Oświatowych w Węchadłowie
Oliwia Wojsław Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach (oddziały gimnazjalne)
Jan Kaczmarski IV Liceum Ogólnokształcące w Kielcach
Kinga Świtalska Zespół Szkół Publicznych Nr 1 Gimnazjum Nr 1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego Hubala w Skarżysku-Kamiennej


POWRÓT