III Edycja Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie realizowana przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych dla uczniów szkół podstawowych i wygaszanych klas gimnazjalnych w ramach programu "Szkoła bliższa prawu" w roku szkolnym 2017/2018.

Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu Województwo Wielkopolskie

Test dla szkół podstawowywch

Mikołaj Andrzejczak Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży im S.Staszica
Filip Mizera Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kościanie
Julia Kaleta Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie
Jakub Wierciński Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu
Zuzanna Wiśniewska Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie
Magdalena Andrzejczak Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży im S.Staszica
Anna Rogacka Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży im S.Staszica
Julia Wiśniewska Szkoła Podstawowa nr 1 w Kępnie
WIKTORIA JÓŹWIAK Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży im S.Staszica
Patrycja Andruszkiewicz Społeczne Gimnazjum nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Poznaniu
Oliwia Kowalewska Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie
Michalina Czernicka Zespół Szkół w Brdowie
KAMIL KARWACKI Zespół Szkół nr 7 w Poznaniu
Marek Barański Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży im S.Staszica
Kacper Pawłowski Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie
Stanisław Jabłoński Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie
Martyna Gołębiewska Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie
Nadia Gniazdowska Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie
Marcel Rzepka Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie
Jakub Kołda Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie


Test dla klas gimnazjalnych

Amelia Wojciechowska Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie
Tomasz Jankowiak Szkoła Podstawowa nr.5 w Luboniu
Zuzanna Derbis Zespół Szkół nr 7 w Poznaniu
Kamila Trafna Zespół Szkół w Brdowie
Jakub Sochacki Zespół Szkół w Brdowie
Jagna Jatczak Gimnazjum w Trzemesznie
Gabriela Dopierała Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie
Maria Leszczyńska Zespół Szkół nr 7 w Poznaniu
Eryk Chojnacki Gimnazjum w Trzemesznie
Patrycja Dymarska Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu
Anna Smolińska Zespół Szkół nr.7 w Poznaniu
Aleksandra Klój Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Gimnazjalnymi w Luboniu
Anita Zięciak Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie
Julita Korczak Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie
Maksymilian Kuch Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu
Marianna Gracz Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kościanie
Martyna Wekwerth Gimnazjum w Trzemesznie
Natalia Jąder Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie
Marta Dolata Zespół Szkół nr 7 w Poznaniu
Oliwia Anielak Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie


POWRÓT