III Edycja Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie realizowana przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych dla uczniów szkół podstawowych i wygaszanych klas gimnazjalnych w ramach programu "Szkoła bliższa prawu" w roku szkolnym 2017/2018.

Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu Województwo Zachodniopomorskie

Test dla szkół podstawowywch

Maciej Mazan SP 6 Rurzyca
Magdalena Łowkiewicz Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu
Julia Chanaj PSP Na Głębokiem
Michał Wieruszewski Szkoła Podstawowa im.mjr. Henryka Dobrzańskiego Hubala w Trzcielu
Stefan Patrzyński Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu
Wiktor Disterhoft Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu
Aneta Urban Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu
Aleksandra Komorowska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu
Aleksandra Kot Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu
Julia Janicka Szkoła Podstawowa w Kopnicy
Jakub PACUŁA Szkoła Podstawowa w Kopnicy
Aleksander Dogoda Szkoła Podstawowa w Kopnicy
Kalina Mnich PSP Na Głębokiem
KJacper Smolarek Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu
Julia Ptak Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu
Kamil Krawecki Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu


Test dla klas gimnazjalnych

Michalina Adamowicz Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Dwujęzyczymi (oddział gimnazjalny)
Zuzanna Adamowicz Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Dwujęzyczymi (oddział gimnazjalny)
Weronika Brzezina Szkoła Podstawowa w Kopnicy
Wiktoria Kochaniak Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Szczecinie
Paweł Makuch Szkoła Podstawowa nr 17 w Koszalinie (gimnazjum)
Jakub Zawada Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Szczecinie
Zuzanna Maciejewska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Szczecinie
Karolina Mroczkowska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Szczecinie
Rozalia Walasek Szkoła Podstawowa w Kopnicy
Grzegorz Babirecki Szkoła Podstawowa nr 17 w Koszalinie
Klaudia Nowak Szkoła Podstawowa nr 17 w Koszalinie (gimnazjum)
Szymon Skoczylas Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Szczecinie
Weronika Wawer Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Szczecinie
Aleksander Jackiewicz Szkoła Podstawowa nr 17 w Koszalinie
Krzysztof Drabik Szkoła Podstawowa nr 17 w Koszalinie (gimnazjum)
Adam Małecki Szkoła Podstawowa nr 17 w Koszalinie
Mateusz Kurkierwicz Szkoła Podstawowa nr 17 w Koszalinie
Nikola Tomasik Szkoła Podstawowa nr 17 w Koszalinie (gimnazjum)
Karol Janowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Szczecinie


POWRÓT