III Edycja Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie realizowana przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych dla uczniów szkół podstawowych i wygaszanych klas gimnazjalnych w ramach programu "Szkoła bliższa prawu" w roku szkolnym 2017/2018.

Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu Województwo Mazowieckie

Test dla szkół podstawowywch

Wiktoria Godlewska Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 w Legionowie
Paulina Wieczorek Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii Pancernej w Mszczonowie
Gabriela Gołyńska Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii Pancernej w Mszczonowie
Oskar Marchewka Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu
Wiktor Kołacz Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii Pancernej w Mszczonowie
Anita Wi¶niewska Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kamienicy
Bartłomiej Żukowski Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mrokowie
Jakub Sieczka Zespól Szkól Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
Dawid Sałaciński Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kamienicy
Kamila Kiliańska Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mrokowie
Marta Chuchra Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii Pancernej w Mszczonowie
KACPER KOŁODZIEJEK ZSO w Brwinowie
Monika Baran szkoła podstawowa nr 141 im. Henryka Sucharskiego
Filip Krakowiak Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii Pancernej w Mszczonowie
Jakub Kacprzak Zespól Szkól Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
Sylwester Pozorski Szkoła Podstawowa nr 1 im.Janusza Korczaka ul.Dworcowa 8 89-650 Czersk
Oskar Szwajda Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 im. Przyjaciół dzieci w Radomiu
Mateusz W±siewski Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii Pancernej w Mszczonowie
Alicja Makulska Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii Pancernej w Mszczonowie
Natalia Skorża Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 imienia Adama Mickiewicza w Radomiu


Test dla klas gimnazjalnych

Mateusz Kaczmarek Publiczne Gimnazjum przy PSP w Jedlni-Letnisku
Piotr Wosztyl Publiczne Gimnazjum przy PSP w Jedlni-Letnisko
Mikołaj Petryga Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Mikołaj Kubiak CLV Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Krzysztof Gołda Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 im. Przyjaciół Dzieci w Radomiu
Maria Matusik Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami gimnazjalnymi w Górze Kalwarii
Jakub Romański Szkoła podstawowa im. Włodzimierza Puchalskiego w Otrębusach
Karolina Kiejnich Publiczne Gimnazjum przy PSP w Jedlni-Letnisko
Patryk Kazubski Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 im.Przyjaciół Dzieci w Radomiu
Jakub W±tkowski Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kroczewie
Dominika Matysiak Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 im. Przyjaciół Dzieci w Radomiu
Kamil Kajetan Karolak Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 w Legionowie
Aleksandra Wieteska Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii Pancernej w Mszczonowie
Aleksandra Zofia Lech CLV Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Adam Janiszewski Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mrokowie
Alicja Kostrzewa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kroczewie
Karol Płowiecki Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Maciej Stępień Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 im. Przyjaciół Dzieci w Radomiu
Julia Grzegorczyk Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami gimnazjalnymi w Górze Kalwarii
Karina Kubaszewska ZSO w Brwinowie


POWRÓT